Telefóny

Odber noviniek

Na webu levnesmartphony.cz Vám na základně našich dlouhodobých zkušeností s čínskýmy telefony nabízíme výběr kvalitních a levných přístrojů od ověřených velkoprodejců situovaných v Hong Kongu, Macau a Pekingu. Zakládáme si na zodpovědném přístupu k péči o zákazníky, profesionalitě a znalosti produktů, které nabízíme.

 

Bio

Jmenuji se Jiří Opletal a přijde mi to nedávno, co jsem propadl zelené vášni jménem Android. Byly to počátky, kdy se s napětím očekával každý nový přístroj, aktualizace, doba vášnivých diskuzí na Android forech a klasického lamentování nad cenou telefonů v ČR. A především doba, kdy jsem ještě netušil, že tato zelená potvora se mi stane osudnou.

 

Vše nabralo jasný směr po mém návratu ze studia na taiwanské National Taipei University. Působil jsem zde na College of Computer Science and Information Engineering jako student magisterského studia v týmu uznávaného profesora Jiung-yao Huang Ph.D (黃俊堯 Ph.D), specialisty na ubiquitous computing a mobilní technologie. Právě tam jsem objevil krásu i tvrdost čínské obchodní kultury, díky svým profesorům získal přehled i kontakty v asijské IT sféře a především objevil pro mě dosud nepoznaný trh.

 

Můj první čínský telefon byl Lenovo A750, stál mě 150$ a svým výkonem se ve své době rovnal telefonům kolem 7 tisíc Kč v ČR. Musel jsem tehdy se svou chabou čínštinou telefon flashnout a dostat do něj ruskou ROM od jednoho vývojáře z XDA, která slibovala i angličtinu. Bylo to peklo, ale telefon se ukázal být kvalitním kusem železa a šlapal jak hodinky. S překvapením jsem zjistil, že celý tento proces mě baví, a že je to přesně to, co chci dělat.

 

Do ČR jsem se vrátil po roce, s jedním telefonem v přetíženém kufru a spoustou energie a odhodlání. Během prvního měsíce jsem prodal na aukčním serveru bez jakékoli reklamy 50 telefonů, což jsem přes všechnu dřinu zjistil až při měsíční vyúčtování. Musím s odstupem přiznat, že mnoho z nich si kupovali mí přátelé. Já si tak uvědomil, k čemu jsem celou dobu směřoval. Dělat business dobře, férově a nabízet kvalitní produkt za nízkou cenu. Udělat zákazníkovi radost. A to je závazek, který budeme na LevnéSmartphony.cz vždy ctít.